kategoria: Praca » Dam

Kasjer / Sprzedawca Centrum Targowa Samsel i Syn Ostrołęka

Kasjer Sprzedawca
Miejsce pracy: Ostrołęka

Zadania jakie czekają na Ciebie:
-obsługa kasy fiskalnej
-zapewnienie najwyższego standardu obsługi Klienta (kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy),
-doradztwo i pomoc w doborze produktu, który najlepiej wpisuje się w potrzeby Klienta,
-przyjmowanie reklamacji;
-chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
-budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami.

Jesteśmy dla Ciebie właściwym miejscem jeżeli:
-każdy Klient jest dla Ciebie wyjątkowy i potrafisz budować profesjonalne relacje,
-masz doświadczenie w sprzedaży albo jesteś osobą, która wykazuje szczere chęci do nauki,
-potrafisz doskonale zorganizować swoją pracę, charakteryzujesz się samodzielnością i kreatywnością,
-odnajdujesz się w pracy zespołowej,
-obsługa komputera nie jest Ci obca (mile widziana znajomość programu Subiekt GT),
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży budowlanej,

Oto co mamy dla Ciebie:
-pracę w najprężniej rozwijającej się Spółce w Regionie,
-szkolenia tematyczne oraz wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;
-ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
-rabaty pracownicze na produkty z naszej oferty.

Nie wahaj się, Aplikuj.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
kariera@centrumtargowa.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Telefon :
29 XXX XX XX pokaż
kariera@ pokaż
WWW :centrumtargowa.pl
Wyświetleń :25