INŻYNIER WSPARCIA IT - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA IT

TWOJE ZADANIA:
- Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy
- Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia)
- Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia
- Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa
- Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

TWÓJ PROFIL:
- Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT - warunek konieczny
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne
- Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365
- Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN
- Nastawienie na klienta wewnętrznego
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - minimum B1
- Prawo jazdy kategorii B

KORZYŚCI:
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie do wypoczynku

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 364 159
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a79407663f334db68e86663b7cde7bbd

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :68