INŻYNIER MECHANIK - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: INŻYNIER MECHANIK

TWOJE ZADANIA:
- Nadzorowanie prac związanych z instalowaniem, uruchamianiem i funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
- Projektowanie układów/części mechanicznych
- Udział w usuwaniu niestandardowych i skomplikowanych awarii
- Przeprowadzanie odbiorów technicznych maszyn
- Wykonywanie niezbędnych modyfikacji maszyn w zakresie konstrukcji, funkcjonowania i bezpieczeństwa
- Kontrolowanie jakości wykonanego montażu części maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego
- Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu mechaniki oraz działania i konstrukcji maszyn

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość mechaniki z zakresu urządzeń produkcyjnych
- Biegła umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną/konstrukcyjną
- Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy
- Wykazywanie inicjatywy, zgłaszanie usprawnień
- Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

KORZYŚCI:
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
- Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Możliwość dołączenia do programu Multisport
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 364 159
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=51f07a626cba4409b84a2489eee95edf

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :181