kategoria: Praca » Dam

Inżynier ds. Niezawodności Maszyn

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Niezawodności Maszyn
(Lokalizacja: Ostrołęka)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów, przeglądów maszyn produkcyjnych i urządzeń mechanicznych
  • Prowadzenie diagnostyki maszyn,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, bieżące dokumentowanie nieprawidłowości,
  • Przygotowywanie instrukcji konserwacji maszyn,
  • Raportowanie stwierdzonych nieprawidłowości do Klienta

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne inżynierskie (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, dziale technicznym przy naprawach, konserwacji, serwowaniu maszyn produkcyjnych
  • Dużym atutem będzie znajomość metod diagnostyki maszyn (pomiary termowizyjne, wibrodiagnostyka ect).
  • Dużym atutem będą uprawnienia SEP,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność, duża samodzielność w podejmowaniu działań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

W  zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia i umiejętności,
  • Premie uznaniowe,
  • Pracę na terenie Ostrołęki,
  • Możliwość udziału w szkoleniach,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacje@hrwise.pl wraz z poniższą klauzą o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja:
Telefon :
600XXXXXX pokaż
rekrutacje@ pokaż
WWW :www.hrwise.pl
Wyświetleń :73