kategoria: Praca » Dam

Inżynier Ciągłego Doskonalenia - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Inżynier Ciągłego Doskonalenia

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Przygotowywanie analiz procesów wytwarzania w fabrykach mebli ze wskazaniem miejsc wymagających działań doskonalących lub naprawczych

Przygotowywanie analiz kosztów, korzyści oraz zwrotu z inwestycji w celu wsparcia podejmowanych decyzji dotyczących proponowanych zmian w procesie wytwarzania

Opracowywanie symulacji wdrożeń działań doskonalących wraz z rekomendacją ich najlepszych wariantów

Przeprowadzenie analizy zapotrzebowania na materiały do produkcji w poszczególnych gniazdach produkcyjnych

Zaprojektowanie sposobu planowania powiązanych ze sobą procesów produkcyjnych (KANBAN, przesunięty sekwencyjny plan produkcyjny)

Zaprojektowanie nośnika transportu między operacjami i wyznaczenie najbardziej optymalnej trasy dostarczania materiałów do danego procesu produkcyjnego

Wyliczenie czasu potrzebnego na załadunek i rozładunek materiałów przewożonych przez nośniki transportu (wózek obsługiwany manualnie lub automatycznie)

Zdefiniowanie sposobu zamawiania materiałów/komponentów pod konkretne gniazda produkcyjne

Twój profil:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

Wiedza z zakresu Lean Management i umiejętność posługiwania się narzędziami jakościowymi: diagramem przebiegu procesu, Ishikawa, 5 Why, wizualizacją danych

Doświadczenie w optymalizowaniu procesów produkcyjnych w obszarze logistyki wewnętrznej

Umiejętność tworzenia raportów A3, 8D

Dobra znajomość pakietu MS Office

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1

Mile widziana znajomość programów: Autocad, Draftsight

Co oferujemy:

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Program poleceń pracowniczych

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1ea57e9f977c4a5692d2e42cc6ea4d04

rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :75