kategoria: Praca » Dam

Instalator sieci telekomunikacyjnych w Stacja-NET

Cena :
3 000,00 zł

Firma Stacja-NET poszukuję osoby na stanowisku instalator sieci telekomunikacyjnych.

Główne obowiązki:
- serwis sieci telekomunikacyjnych,
- budowa sieci w nowobudowanych budynkach
- budowa sieci światłowodowych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość komputerów z systemem Windows 10
- samodzielność i dynamizm w działaniu,
- wysoka motywacja i zaangażowanie,
- brak nałogów,
- brak lęku wysokości (praca na wysokości powyżej 3 metrów).

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju
- pakiet szkoleń
- możliwości pracy z wykorzystaniem innowacyjnych technologii,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności 3000- 4000 netto ( na rękę)
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail: biuro@stacja-net.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami na rozmowę osobistą.

Telefon :
509XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :234