kategoria: Praca » Dam

INSPEKTOR SERII „0"

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

• Przeprowadzanie odbioru serii „0” wraz z montażem według specyfikacji

• Sporządzanie raportów z serii „0”

• Montowanie produktów z części i podzespołów określonych w strukturach produktu

  • Zastępstwo w zakresie wybranych zadań podczas nieobecności Lidera sekcji „0”

Twój profil:

• Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Dobra znajomość materiałów stosowanych w meblarstwie

• Wiedza w zakresie konstrukcji i budowy mebli

• Znajomość procesów podczas produkcji mebli

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji i montażu mebli

Co oferujemy:

  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f28c978c68804ab5bf0b2d6ae1c37b4d

Telefon :
29 XX XX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :71