kategoria: Praca » Dam

Inspektor nadzoru branża budowlana,sanitarna,elektryczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- nadzór inwestorski nad wykonaniem robót zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego;

- sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę;

- sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych;

- weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej, powykonawczej;

- kontrola zgodności robót z obowiązującymi harmonogramami;

- przygotowanie oraz prowadzenie czynności odbiorowych.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej lub elektrycznej lub sanitarnej;

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

- przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;

- praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi;

- samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz nastawienie na realizację celów;

- prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE: doświadczenie w koordynacji i nadzorowaniu robót, dobra znajomość ustawy Prawo budowlane, Pzp.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia;

- szerokie możliwości zdobywania nowych doświadczeń;

- umowę o pracę.

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Wymagane dokumenty: kopia uprawnień budowlanych, kopia wpisu do Izby Inżynierów Budownictwa oraz CV wraz z klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WDI Obsługa Inwestycji Sp. z o.o. w Ostrołęce, KRS: 0000370003, NIP: 7582332286, REGON: 142676434 moich danych osobowych zawartych w przekazanych dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO)" - należy wysłać na adres e-mail: wdi.obslugainwestycji@interia.pl,  tytuł maila "PRACA".

Lokalizacja:
Telefon :
29/XXX-XX-XX pokaż
wdi.obslugainwe pokaż
Wyświetleń :73