kategoria: Praca » Dam

Handlowiec w biurze reklamy

Portal eOstroleka.pl poszukuje kandydatów na stanowisko handlowca (sprzedaż reklam i usług)

Obowiązki:
- pozyskiwanie Klientów dla portalu,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- opracowywanie projektów ofert dla Klientów i innych kontrahentów,
- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami i innymi kontrahentami,
- podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji sprzedaży

Oczekujemy:
- Znajomości rynku prasowego
- Min rocznego doświadczenia w pracy w handlu
- Dobrej organizacji pracy i inicjatywy
- Praktycznej znajomości MS Office
- Wysokich zdolności interpersonalnych i kultury osobistej

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szansę na rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (mile widziany również list motywacyjny) z dopiskiem "Handlowiec w biurze reklamy" w tytule e-maila do dnia 1.09.2020 na adres e-mail: redakcja@eostroleka.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cybermedia z siedzibą w Ostrołęce ul. Agatowa 13, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

redakcja@ pokaż
WWW :eostroleka.pl
Wyświetleń :604