Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Usługi » Inne

Get-Money.pl Nowa oferta pożyczki bez BIK do 25 tys. zł

Get-Money.pl Nowa oferta pożyczki bez BIK do 25 tys. zł

Nowa oferta pożyczki bez BIK do 25 000 zł dla osób zadłużonych w Get Money. Pożyczka pozabankowa dla dłużników z gwarantem. Specjalna oferta pożyczki dedykowanej osobom ze złą sytuacją w BIK! Pożyczka dla dłużników i osób ze złą historią kredytową od 2500 zł do 25000 zł.

Akceptowane są osoby z negatywną historią kredytową! Twoja zła historia kredytowa nie ma żadnego znaczenia. Potrzebny jest poręczyciel (inaczej gwarant lub żyrant). Najlepiej ktoś z rodziny, kto zagwarantuje, że spłacisz pożyczkę. Zła historia kredytowa pożyczkobiorcy jest nieistotna. Pożyczka także dla dłużników.

Nowa oferta pożyczki bez BIK do 25000 zł na okres od 12 do 60 miesięcy. Warunki otrzymania pożyczki bez BIK do 25 tys. zł

Pożyczkobiorca:

  • musi być w wieku 18 do 75 lat,
  • zamieszkuje na terenie Polski,
  • nie może być w trakcie postępowania o upadłości konsumenckiej,
  • musi wykazać zdolność do pokrycia spłaty miesięcznej raty,
  • musi wskazać kogoś, jako gwaranta pożyczki.

Pożyczka bez BIK do 25 tys. zł jest dostępna także dla osób, które w przeszłości miały problemy ze spłacaniem rat i są wpisane na listy dłużników.

Jak wygląda uzyskanie pożyczki bez BIK do 25 tys. zł?

Proces otrzymania pożyczki pozabankowej bez BIK wygląda następująco:

Wnioskowanie o pożyczkę i otrzymanie pieniędzy jest procesem szybkim, wygodnym i bezproblemowym. Na naszej stronie internetowej: www.get-money.pl/aktualności/finanse/pożyczki-pozabanko... po kliknięciu w przycisk "złóż wniosek", określ wysokość oczekiwanej kwoty i czas spłaty pożyczki.

Następnie wypełniasz wniosek pożyczkowy na Getmoney. We wniosku o pożyczkę podajesz dane gwaranta (poręczyciela), po zaakceptowaniu wniosku wysyłany jest link do wniosku dla gwaranta: on/ona musi go wypełnić.

Ostatni krok to krótka rozmowa telefoniczna z pożyczkobiorcą oraz gwarantem, aby potwierdzić wszystkie szczegóły zawarte we wniosku.

Serwis Get-Money.pl zaprasza wszystkich w potrzebie finansowej po pożyczkę bez BIK do 25 tys. zł.

Dane kontaktowe :
Telefon :
GET-MONEY.PL pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.get-money.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:18, 12-09-2018
Data wygaśnięcia :15:34, 25-06-2021
Wyświetleń :2189