kategoria: Praca » Dam

Elektryk przemysłowy

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie. Rozwijamy się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ rynek magazynowania i dystrybucji szybko się powiększa. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, Dania, Czechy, Wielka Brytania

Opis stanowiska:
  • montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych na projektach w całej Europie i na świecie
  • montaż paneli sterowania
  • podłączanie rozdzielni nN
  • instalacje sieciowe LAN
  • system rozdziału mocy
  • instalacje uziemienia
  • koryta kablowe
  • instalacje oświetleniowe i gniazdkowe
  • testowanie i uruchomienie
Wymagania:
  • uprawnienia SEP lub tożsame
  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów
  • gotowość do pracy za granicą
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe
  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)
  • znajomość języków obcych
  • wiza do USA (B1/B2)
Oferujemy:
  • Mozliwość wspołpracy na podstawie: umowa zlecenie, kontrakt b2b;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia;
  • Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie;
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach;
  • Zapewnione pokrycie kosztów transportu;
  • Ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność);
  • Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo);
  • Stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży;
Telefon :
+48XXXXXXXXX pokaż
zgra@ pokaż
WWW :www.epcido.com
Wyświetleń :82