kategoria: Praca » Dam

Elektronik/ Elektronik programista

ZURAD Sp. z o.o. należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. (PGZ S.A.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Elektronik / Elektronik programista

Zakres obowiązków:

- projektowanie układów elektronicznych analogowych i cyfrowych,

- tworzenie schematów oraz PCB,

- rozwój oprogramowania urządzeń do pomiaru prędkości pojazdów,

- opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne,

- wiedza w zakresie podzespołów elektronicznych,

- podstawy programowania w C, C++ lub asemblerze,

- znajomość narzędzi EDA (preferowany Altiuim),

- umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimery, analizatory widma).

Dodatkowym atutem będzie:

- praktyczna umiejętność projektowania mieszanych układów elektronicznych,

- doświadczenie w programowaniu i bardzo dobra znajomość języka C/C++,

- doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów serii ARM, AVR,

- znajomość zagadnień komunikacji CAN, I2C, SPI, UART,

- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość podejmowania ciekawych wyzwań i pogłębiania wiedzy,

- przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,

- dostęp do benefitów pracowniczych.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: praca@zurad.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (do pobrania na stronie www.zurad.com.pl zakładka: Kariera-Ogłoszenia o pracę).

Lokalizacja:
Telefon :
644XXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :www.zurad.com.pl
Wyświetleń :69