kategoria: Praca » Dam

Elektromonter Brygadzista

projekty na obiektach użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz  przemysłowych  w Polsce i za granicą poszukuję kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj inwestycji: montaż instalacji  elektrycznej w  biurowcu

Wymagania

  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność  czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność prowadzenia zespołu
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie oraz prowadzenie prac montażowych
  • Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • Wykonywanie prac przyłączeniowych

Zapewniamy:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy w Warszawie – bez delegacji
  • Dla chętnych możliwość pracy na projektach zagranicznych
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza
  • Sprawny proces rekrutacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia zawodowe, możliwość dofinansowania kursu nauki języka obcego
  • Dla osób spoza Warszawy zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

·         Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą

Zainteresowany? Zadzwoń – 518 215 122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij  SMS o treści  BRYGADZISTA  - oddzwonię!

Lub od razu prześlij CV – ar@pracownicybudowlani.pl

Nr KRAZ 13 471

Telefon :
518 XXX XXX pokaż
ar@ pokaż
Wyświetleń :50