Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

Dziennikarz/fotoreporter

Dziennikarz/fotoreporter

Poszukujemy do współpracy fotoreporterów i dziennikarzy. Dołącz do grona redakcyjnego portalu eOstroleka.pl.

 
Szukasz ciekawego zajęcia? Współpraca z naszym portalem w charakterze fotoreportera to coś dla Ciebie. Poszukujemy młodych i kreatywnych osób, lubiących zawodowe wyzwania. Koniecznie z prawem jazdy i doświadczeniem „za kółkiem”. Mile widziany własny sprzęt fotograficzny. Oferujemy atrakcyjne stawki, pracę w ciekawym gronie, miłej atmosferze.
 
Na oferty współpracy, CV i portfolio czekamy pod adresem: redakcja@eostroleka.pl – w tytule wiadomości proszę wpisać PRACA FOTOREPORTER/DZIENNIKARZ.
 
W CV prosimy o zawarcie klauzyli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CYBERMEDIA z siedzibą w Ostrołęce, al. Jana Pawła II 132a w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu."
 
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do osób trzecich. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.
Dane kontaktowe :
E-mail :
redakcja@ pokaż
WWW :eOstroleka.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :14:58, 29-04-2019
Data wygaśnięcia :14:58, 30-05-2019
Wyświetleń :794