kategoria: Praca » Dam

Dyrektor Obszaru Sprzedaży

Jedna z największych firm ubezpieczeniowych zatrudni Dyrektora Obszaru Sprzedaży.
Oferujemy:
·        stabilne warunki zatrudnienia
·        realny wpływ na wysokość Twoich zarobków – wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje: prowizje uzależnione od sprzedaży zespołu, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe
·        elastyczny czas pracy
·        zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej
·        akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
·        atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe
Nasze wymagania
·        minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
·        wykształcenie wyższe
·        doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży finansowej
·        doświadczenie w aktywnej rekrutacji
·        prowadzenie własnej działalności gospodarczej
Twój zakres obowiązków
·        rekrutacja i wdrożenie nowych sprzedawców do Twojego zespołu
·        zarządzanie zespołem, monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży
·        rozwijanie kompetencji osób z Twojego zespołu
·        odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
·        wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.
CV proszę wysyłać na maila: wzukowski@pzu.pl

wzukowski@ pokaż
Wyświetleń :56