Ogloszenia.eOstroleka.pl

Umeblowane mieszkanie w centrum miasta

Poszukujesz wygodnego mieszkania dla rodziny w najlepszej lokalizacji?
Mieszkanie powinno być dostępne "od ręki" i umeblowane?

Zapraszam na ulicę Brata Zenona Żebrowskiego 4 w Ostrołęce - znakomita lokalizacja w samym centrum miasta.

Do mieszkania o powierzchni 70,70 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze bloku wybudowanego z pustaka ok. roku 2000.

Mieszkanie składa się  z następujących pomieszczeń:

- Kuchnia (8,5 m2) - jasnej, z oknem, wyposażonej w meble i sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchenka z piekarnikiem),
- Salon (23,7 m2) z wyjściem na duży balkon. W salonie znajdują się eleganckie meble - duży narożnik, stolik kawowy, stylowy stół, krzesła i witryna, a nawet ekskluzywny drapak dla kota!
- Sypialnia (15 m2) - przytulna i ustawna, z dużym łożem małżeńskim i szafkami nocnymi, zabudowana dwiema pojemnymi szafami wnękowymi robionymi na zamówienie.
- Pokój (9,4 m2) - idealny na pokój dziecka lub gabinet - wystarczy pomalować ściany,
- Łazienka z wanną (3,5 m2) - pięknie wykończona drewnianymi meblami, wyposażona w pralkę,
- Toaleta (1,2 m2) - dyskretne i higieniczne rozwiązanie,
- Przedpokój i korytarz (9,4 m2) - również zabudowane praktycznymi szafami.

Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica ok. 8 m2, pozwalająca przechowywać przedmioty używane sporadycznie.

Mieszkanie jest czyste, zadbane, gustownie urządzone.

Jego lokalizacja sprawia, że mieszka się w nim komfortowo.
W pobliżu mamy  Galerię Handlowa, duże markety (Lidl i E.Leclerc ) kościół i przychodnie lekarskie,
W odległości 5 min piechotą znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące.
Dla wielbicieli sportu są  także siłownie i ścieżka rowerowa biegnąca  tuż obok bloku.

Przed blokiem plac zabaw dla dzieci i duży parking

Z okien rozciąga się widok na panoramę miasta.

Jeśli szukasz ładnego mieszkania dostępnego od zaraz, gustownie urządzonego - to ta oferta jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszam na prezentację.







Dane kontaktowe:
telefon kontaktowy :600599381
adres e-mail :joannab@goralczyknieruchomosci.pl
strona www :https://www.goralczyknieruchomosci.pl/oferta/2166-2-1/ostrol eka-brata-zenona-zebrowskiego-wyposazone-mieszkanie-dostepne -od-zaraz



Copyright © 2004 - 2026 by eOstroleka.pl