kategoria: Praca » Dam

Doradca żywieniowy

Wyróżnia Cię komunikatywność, otwartość i chęć pracy w zgranym zespole?

DOŁĄCZ DO NAS

Bądź kreatywny i sprawdź się na stanowisku:

DORADCA ŻYWIENIOWY

MIEJSCE PRACY:
(powiat mławski, ciechanowski, ostrołęcki)

TWOJE OBOWIĄZKI TO:
- sprzedaż produktów firmy,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z klientami,
- doradztwo żywieniowe i opieka nad klientami,
- dbanie o wizerunek firmy

WYMAGANIA:
- samodzielność i zaangażowanie w działaniu,
- nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- doświadczenie handlowe w branży związanej z rolnictwem,
- znajomość zasad żywienia zwierząt gospodarskich,
- wykształcenia min. średniego/rolnicze, preferowana zootechnika,
- prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia handlowe i produktowe)
- umowę o pracę
- -stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertę pracy prześlij nam swoje CV pod adres e-mail:

rekrutacja@zielinskiagro.pl,

w tytule maila proszę wpisać Doradca żywieniowy + imię i nazwisko❗

CZEKAMY NA CIEBIE!!!

Lokalizacja:
Telefon :
509XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :162