kategoria: Praca » Dam

DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Cena :
4 000,00 zł
do negocjacji

Doświadczony Menedżer z branży finansowej, buduje nowy zespół SUPER sprzedawców, przedstawicieli oraz obsługi klienta. Szukam ludzi, którzy chcą pracować a w pracy szukają możliwości zarabiania, rozwoju i satysfakcji.

Zakres obowiązków: obsługa powierzonego portfela klientów, samodzielne nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami, analiza oraz identyfikacja potrzeb klienta, negocjowanie warunków oraz przygotowywanie umów.

Wymagania: posiadasz minimum średnie wykształcenie, masz doświadczenie w sprzedaży , obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu klienta, umiesz pracować w zespole, masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, nie jeśliś karany/na, lubisz ludzi

Oferujemy: wynagrodzenie netto 4000,00 PLN, profesjonalne szkolenie produktowe, techniki sprzedaży i obsługi klienta, benefity- prywatna opieka medyczna, multi sport, elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej, wsparcie kadry oraz trenera

Lokalizacja:
Telefon :
793XXXXXX pokaż
ankosnik@ pokaż
Wyświetleń :93