kategoria: Praca » Dam

DORADCA KLIENTA- dział części do samochodów osobowych/ bus

OPOLTRANS 1 SP. Z O.O. lider  sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów poszukuje pracownika na stanowisko HANDLOWIEC

MIEJSCE PRACY- OSTROŁĘKA

OPIS STANOWISKA:

·        sprzedaż części i akcesoriów do pojazdów osobowych/bus

·        budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

·        realizacja planów sprzedaży

WYMAGANIA:

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        doświadczenie w branży samochodowej

·        prawo jazdy kat. B

·        rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        atrakcyjny system wynagradzania- podstawa plus prowizja od sprzedaży

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        możliwość rozwoju zawodowego

CV z dopiskiem w tytule „HANDLOWIEC” prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@opoltrans1.pl

Telefon :
509XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
Wyświetleń :36