kategoria: Praca » Dam

Dam Prace Lakiernik Proszkowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernik Proszkowy. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie cudzoziemców. Jeśli masz doświadczenie w lakiernictwie proszkowym i chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Aplikacja lakieru proszkowego zgodnie z normami jakości.
  • Obsługa sprzętu i maszyn lakierniczych.
  • Kontrola jakości wykonanej pracy.
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii lakierowania proszkowego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
  • Zdolności manualne oraz precyzyjność.
  • Mile widziana znajomość języka polskiego, ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro.artprocolor1@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 729 854 000

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą firmę!

Lokalizacja:
Telefon :
729 XXX XXX pokaż
Wyświetleń :57