Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Nauka » Kursy

Centrum Językowe Neo

Centrum Językowe Neo

Dołącz do naszej szkoły i odkryj nowy świat języków obcych!

Centrum Językowe NEO to profesjonalna i doświadczona szkoła językowa, która od 10 lat oferuje naukę języków obcych na najwyższym poziomie. Bez względu na Twój poziom zaawansowania lub cel nauki języka, znajdziesz u nas kurs, który spełni Twoje oczekiwania. Nasza doskonale wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów wprowadzi Cię w tajniki języka i pomoże osiągnąć Twoje cele.

Jeśli potrzebujesz przygotowania do egzaminów językowych, u nas znajdziesz odpowiedni kurs, który pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności. Nasze kursy przygotowują do wielu egzaminów, w tym m.in. do Cambridge English, TOEFL, IELTS czy DELE.

W ofercie naszej szkoły znajdziesz również kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bez względu na Twój wiek czy poziom zaawansowania, znajdziesz u nas kurs, który pomoże Ci opanować język obcy i rozwijać swoje umiejętności. Dla firm proponujemy specjalne kursy językowe, które pomogą pracownikom zdobyć niezbędną wiedzę językową i podnieść efektywność ich pracy.

Jeśli preferujesz naukę indywidualną, u nas znajdziesz kursy dla jednej osoby, które pozwalają na intensywną naukę języka i szybkie postępy w opanowaniu umiejętności językowych. Dostosowujemy program i tempo nauki do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego naszego ucznia.

Zapraszamy

Centrum Językowe Neo

Hugo Kołłątaja 9

07-410 Ostrołęka

tel. 536 75 77 66

www.neo-ostroleka.pl

https://www.facebook.com/CentrumJezykoweNeo/

neo.ostroleka@gmail.com

Dane kontaktowe :
Telefon :
536 XX XX XX pokaż
E-mail :
neo.ostroleka@ pokaż
WWW :neo-ostroleka.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :16:19, 27-02-2023
Data wygaśnięcia :16:21, 28-04-2023
Wyświetleń :119
Centrum Językowe Neo