kategoria: Praca » Dam

AUSTRIA POMOC DOMOWA/NIANIA

Austriacka rodzina poszukuje pracownika na stanowisko Pomoc domowa/Niania

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 1035

Miejsce pracy: 1190 Wiedeń

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: prowadzenie domu, opieka nad 2 małych dzieci, załatwianie spaw ogólnych, robienie zakupów, przygotowywanie prostych posiłków dla dzieci, wyprowadzanie psa.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

- doświadczenie w opiece nad noworodkami i małymi dziećmi

- cierpliwość, łatwość nawiązywania kontaktu

- gotowość do podróży

- osoba lubiąca zwierzęta

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach

- WYNAGRODZENIE: od 2500 € brutto (w zal. od doświadczenia i kwalifikacji)

- zapewnione darmowe zakwaterowanie

- praca na pełny etat

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :21