kategoria: Praca » Dam

Asystent/ka Biura Prawnego - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Asystent/ka Biura Prawnego - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Kancelaria Prawna świadcząca swoje usługi dla Fabryk Mebli Forte S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Biura Prawnego

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Wsparcie w sporządzaniu umów i dokumentów korporacyjnych

Opracowywanie i aktualizacje wewnętrznych rejestrów/zestawień

Analiza przepisów prawa

Wsparcie prawników w codziennych czynnościach biurowych

Wsparcie administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów

Prowadzenie obiegu dokumentacji prawnej

Kontakt z organami administracji, urzędami i sądami

Przygotowywanie prezentacji

Stała współpraca z innymi działami firmy

Twój profil:

Wykształcenie wyższe lub w trackie studiów (mile widziane prawnicze)

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word i Excel, Power Point.

Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Chęć do zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w zespole profesjonalistów

Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Co oferujemy?

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Możliwość nauki dwóch języków obcych przez platformę e-learningową

Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7133c6f58a8b4027ade3b47b0729b0d9

Lub

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :105