kategoria: Praca » Dam

Asystent Projektanta sieci energetycznych

Prężnie  działająca firma z branży energetycznej oraz branży instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych,  obecna na rynku od 2006 roku zatrudni na stanowisku:
      Miejsce pracy: Łomża

Zadania:
•    Projektowanie sieci energetycznych, elektrycznych oraz przyłączy dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
•    Kontakt z klientem – pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań,
•    Współpraca z działem  technicznym,
•    Praca w biurze oraz wyjazdy w teren.

Wymagania:
•    Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym/ elektrotechnicznym,
•    Znajomość podstawowych zagadnień branży elektrycznej/energetycznej,
•    Znajomość obsługi  programu Auto CAD – warunek konieczny,
•    Komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji,
•    Gotowość do wyjazdów służbowych (jednodniowych)
•    Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
•    Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
•    Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
•    Pracę w zgranym zespole fachowców,
•    Spotkania integracyjne,
•    Komfortowe biuro,
•    Stawka godzinowa: 25-30 zł netto,
•    Auto do dyspozycji na służbowe wyjazdy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)  Nie odbieram? Wyślij SMS – na pewno oddzwonię

Nr wpisu do rejestru 13 471

Telefon :
518 XXX XXX&n pokaż
ar@ pokaż
Wyświetleń :276