Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO -PRACA

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO -PRACA

   Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGOTwoje obowiązki

·Prezentowanie oferty oraz zachęcanie potencjalnym klientów do rozpoczęcia współpracy,

·Budowanie relacji z klientem,

·Wsparcie działu handlowego w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

·Znajomość języka angielskiego lub innego języka (niemiecki, francuski) pozwalająca na swobodną komunikację,

·Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

·Energia i zaangażowanie,

·Systematyczność oraz kreatywność,

·Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta.

To oferujemy

·Praca w stabilnej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,

·Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

·Świetną atmosferę - u nas naprawdę taka jest.

·Praca w zespole,

·Możliwość rozwoju,

·Szkolenia wspierające Twój rozwój w firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@hydro-instal.pl z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

            

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Dane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :10:56, 24-02-2023
Data wygaśnięcia :10:56, 26-03-2023
Wyświetleń :59