kategoria: Praca » Dam

Administrator  IT

Codzienne zadania na tym stanowisku będą skupiały się na wsparciu firmy i jej pracowników pod kątem szeroko rozumianych rozwiązań systemowych IT.

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zakres zadań:

  • administracja systemem informatycznym klasy ERP Unisoft
  • administracja bazą danych Oracle
  • zarządzanie serwerami oraz stacjami roboczymi MS Windows w domenie AD
  • zarządzanie Windows Server oraz Hyper-V
  • administracja serwerami wirtualizacji Vmware
  • zarządzanie systemami backupu Acronis, Xopero
  • zarządzanie sprzętem IT oraz siecią komputerową
  • administracja systemami bezpieczeństwa klasy UTM
  • zarządzanie flotą smartfonów
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie procedur IT
  • regularny monitoring infrastruktury IT i raportowanie
  • dział wsparcia/helpdesk dla pracowników firmy
  • współpraca z dostawcą usług hostingu
  • serwis urządzeń peryferyjnych

Wymagania:

  • min. 2–letnie doświadczenie na stanowisku Administratora IT
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z bezpieczeństwa sieci komputerowych
  • znajomość baz danych oraz języka SQL
  • znajomość zasad funkcjonowania sieci LAN, WAN, WiFi (routing, firewall,   VLAN, DNS, DHCP, NAT, VPN)
  • doświadczenie w administrowaniu systemem informatycznym klasy ERP
  • znajomość budowy i konfiguracji serwerów oraz sprzętu sieciowego (Dell, HP, Cisco, Mikrotik, Ubiquiti )
  • umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu IT
  • doświadczenie w administrowaniu wielofunkcyjnymi zaporami sieciowymi  klasy UTM
  • znajomość środowiska AD
  • podstawowa znajomość OS Linux
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem świadczeń
  • umowę o pracę
  • dużą samodzielność
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr@purehome.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:

  • Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest MPK PURE HOME Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  • Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MPK PURE HOME Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
  • Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.
  • Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail:
  • rodo@purehome.pl

hr@ pokaż
WWW :https://mpk.net.pl/praca/
Wyświetleń :72