kategoria: Praca » Dam

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT – FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW ITFABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTRÓW MAZOWIECKA

Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka poszukują kandydatów na stanowisko - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT

Praca w systemie hybrydowym

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować:

-Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień związanych z administracją farmy serwerów

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach

-Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi systemami IT

-Praca w systemie hybrydowym

TWOJE ZADANIA:

-Monitorowanie funkcjonowania serwerów w całym przedsiębiorstwie oraz bieżące rozwiązywanie problemów

-Administracja systemami Windows 2019 (Active Directory, DHCP, DNS, NPS)

-Administracja siecią LAN Przedsiębiorstwa (przełączniki typu Cisco)

-Administracja siecią bezprzewodową

-Administracja macierzami FC

-Administracja systemem backup

-Administracja serwerem NAC

-Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa obsługi systemów informatycznych oraz programów komputerowych dla ich użytkowników

-Analizowanie systemów informatycznych pod kątem ich użyteczności, bezpieczeństwa danych i poprawności funkcjonowania

TWÓJ PROFIL:

-Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne

-Bardzo dobra znajomość rozwiązań Data Center

-Biegłość w administrowaniu systemem Windows i sieciami

-Praktyczna znajomość obszaru cybersecurity

-Praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów zagrażających wysokiej dostępności infrastruktury IT

-Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów

-Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną (min. B1)

-Terminowe wykonywanie powierzonych czynności

-Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

KORZYŚCI:

-Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

-Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

-Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników (w lokalizacjach Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

-Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

-Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

-Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

-Dofinansowanie do wypoczynku

-Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

-Świąteczne karty podarunkowe dla dzieci pracowników

-Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Lub zadzwoń: 296442450

Możesz również aplikować poprzez link:

Telefon :
296XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :27