kategoria: Praca » Dam

Administrator systemów IT

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko:

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować:

  • Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień związanych z administracją farmy serwerów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi systemami IT
  • Praca w systemie hybrydowym

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Monitorowanie funkcjonowania serwerów w całym przedsiębiorstwie oraz bieżące rozwiązywanie problemów
  • Administracja systemami Windows 2016 / 2019 (Active Directory, DHCP, DNS, NPS)
  • Administracja siecią LAN Przedsiębiorstwa (przełączniki typu Cisco)
  • Administracja siecią bezprzewodową
  • Administracja macierzami FC
  • Administracja systemem backup
  • Administracja serwerem NAC
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur bezpieczeństwa obsługi systemów informatycznych oraz programów komputerowych dla ich użytkowników
  • Analizowanie systemów informatycznych pod kątem ich użyteczności, bezpieczeństwa danych i poprawności funkcjonowania

Twój profil:

  • Ogólna znajomość rozwiązań Data Center
  • Wykształcenie wyższe wyższe (preferowany kierunek to informatyka)
  • Praktyczne doświadczenie w rozwiazywaniu problemów zagrażających wysokiej dostępności infrastruktury IT
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną (min. B1)
  • Terminowe wykonywanie powierzonych czynności

KORZYŚCI:

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (4 dni zdalnie, 1 dzień w biurze)
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=69ecd3a77b4940b3a0810e4df6f8c5aa

Telefon :
29 XX XX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :39