kategoria: Praca » Dam

Administrator Kontraktu

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko – Administrator Kontraktu w branży energetycznej.

Ostrołęka

Zadania:

  • Wspieranie kadry menedżerskiej i zespołów realizacyjnych w pracy administracyjnej
  • Kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami
  • Tłumaczenie oficjalnych listów i dokumentów
  • Kontrola dokumentacji wewnętrznej budowy, w tym wprowadzonych zmian

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w biurze budowy lub w przemyśle
  • Orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doskonała organizacja pracy
  • Biegła praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie lub B2B
  • Możliwość uczestnictwa w długoterminowym projekcie energetycznym
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na maila: krystian.karczmarczyk@globetek.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

krystian.karczm pokaż
Wyświetleń :120