kategoria: Praca » Dam

Administrator baz danych (praca zdalna/hybrydowa)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko:

4 powody, dla których powinieneś do nas dołączyć:

  • Będziesz uczestniczyć w strategicznych projektach organizacji
  • Będziesz mieć wpływ na realny wzrost produktywności poprzez implementowanie rozwiązań
  • Przeprowadzisz projekty E2E
  • Będziesz pracować w zgranym zespole developerskim
  • Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Utrzymywanie w pełnej funkcjonalności wszystkich baz danych organizacji
  • Opracowywanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie budowania oraz obsługi baz danych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz z zakresu funkcjonowania i bezpieczeństwa baz danych

Twój profil:

  • Praktyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki baz danych, znajomość metodologii budowy hurtowni danych
  • Doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych
  • Znajomość serwera SQL
  • Wykształcenie wyższe: informatyczne, techniczne lub podobne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2

KORZYŚCI:

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym lub hybrydowym
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0c5fa3230f874ca1b0aae525469bd229

Telefon :
29 XX XX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :53