kategoria: Praca » Dam

Stora Enso - Koordynator Obsługi Klienta

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Koordynator Obsługi Klienta

Stanowisko to oferuje bezpośrednie interakcje z potrzebami klienta oraz interesującą pracę w międzynarodowym środowisku w Zakładzie Produkcyjnym w Ostrołęce.

Miejsce pracy:  Ostrołęka

Miejsce w strukturze organizacyjnej:

Stanowisko bezpośrednio podległe pod  Customer Service Manager, Supply Chain Cntb Ostrołęka

Podstawowe zadania:

  • Codzienna komunikacja z klientami i działami Sprzedaży
  • Przyjmowanie, przetwarzanie i potwierdzanie zamówień
  • Planowanie dostaw oraz przekazywanie informacji o stanie magazynów
  • Wystawianie faktur
  • Monitorowanie i podejmowanie stosownych działań odnośnie planów sprzedaży oraz zaległych płatności.
  • Nadzorowanie informacji związanych z klientami, produktami i cenami
  • Kontakt z działami Sprzedaży, Obsługi Klienta, Planowania Produkcji i Logistyki w celu zapewnienia poprawnej wymiany informacji i spełnienia oczekiwań klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe licencjackie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży lub logistyce
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemów MS Office, SAP R/3
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

Pożądane cechy osobowe:

  • Aktywna postawa, nastawiona na klienta
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zrozumienia Łańcucha Dostaw jako całego procesu
  • Systematyczność
  • Zdolność wykonywania wielu zadań jednocześnie pod presją czasu.
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w grupie.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą, odpowiedzialną i ambitną pracę w międzynarodowym koncernie o uznanej renomie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

z dopiskiem REKRUTACJA Koordynator Obsługi Klienta

drogą elektroniczną w terminie do 2 tygodni od daty ukazania się ogłoszenia na adres e-mail:

Rekrutacje.StoraEnso@storaenso.com

Stora Enso Poland S.A. z siedzibą w Ostrołęce Aleja Wojska Polskiego21 informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane mogą zostać udostępnione innym podmiotom z grupy Stora Enso. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stora Enso Poland SA z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawienia oraz, że podanie danych jest dobrowolne.”

anna.wodenko@ pokaż
Wyświetleń :132