eOstroleka.pl
Środa, 22 lutego 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

STAŻ DORADCA FINANSOWY

kategoria: Praca » PUP
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

KONKRET Sp. z o.o. pełen wachlarz usług finansowych poszukuje osoby do odbycia stażu na stanowisku DORADCA FINANSOWY.
Kandydat do obycia stażu musi być zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce jako osoba bezrobotna. Wykształcenie min. średnie.

Oczekujemy:
* Dyspozycyjności
* Łatwości w nawiązywaniu kontaktu
* Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów
* Uczciwości i rzetelności

Obowiązki:

* Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z Klientami
* Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych produktami firmowymi
* Promocja produktów poprzez marketing lokalny
* Dbanie o pozytywny wizerunek oddziału KONKRET sp. z o.o.
* Sprzedaż produktów i usług firmy
* Raportowanie wyników pracy do przełożonego
* Bieżąca administracja biurem
* Monitorowanie stanu kasy w oddziale

Oferujemy :

* Pakiet szkoleń produktowych
* Pracę w młodym zespole
* Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
* Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
* Miłą atmosferę
* Dużą samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres praca@konkretsc.pl z dopiskiem STAŻ OSTROŁĘKA w temacie wiadomości
i umieszczeniem klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Telefon :
660XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :
www.marketpozyczkowy.pl/
Wyświetleń :30
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt