Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

Stała praca w Ostrołęce bez doświadczenia

Stała praca w Ostrołęce bez doświadczenia

Chcesz zarabiać dużo więcej niż najniższa krajowa? Szukasz pewnej pracy i stałego wynagrodzenia? W naszej firmie jest to możliwe.
Rozpoczynamy rekrutację pracowników do Telefonicznej Obsługi Klienta.

Nie wymagamy doświadczenia. Szkolenia za które zapłacimy, przygotują Cię do pracy.

Będziesz odpowiedzialna/y za:
- Profesjonalną oraz przyjazną obsługę klientów obecnych jak i nowych
- Udzielanie informacji na zapytania klientów

W zamian oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- PREMIE, BONUSY, NAGRODY - Ty decydujesz ile wypracujesz
- Wdrożenie do pracy i profesjonalne szkolenia
- Wsparcie merytoryczne na całym etapie współpracy
- Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
- Umowa na czas nieokreślony

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja3@plt.pl z dopiskiem EO


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Administratorem Danych Osobowych jest firma Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie, ul. Mały rynek 6, 96-300.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych (adresem email: plt@plt.pl).
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę PLT, w szczególności przez PLT Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PLT, w szczególności przez PLT Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Dane kontaktowe :
E-mail :
rekrutacja3@ pokaż
Informacje dodatkowe :
Data dodania :22:56, 22-10-2018
Data wygaśnięcia :21:43, 21-12-2018
Wyświetleń :343