eOstroleka.pl
Niedziela, 28 maja 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

Specjalista ds. sprzedaży na terenie woj. mazowieckiego.

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Jeżeli szukasz:

  • innowacyjnej firmy w zakresie pośrednictwa finansowego,
  • stabilnej pracy,
  • rozwoju,
  • miejsca dla siebie,
KONKRET sp. z o.o. jest spełnieniem Twoich poszukiwań. Dołącz do KONKERTnej DRUŻYNY. A dlaczego? Bo oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń = podstawa + premia + bonusy (konkursy).
  • Pakiet szkoleń produktowych.
  • Pracę w młodym zgranym zespole.
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET sp. z o.o. Dlatego wymagamy od naszych pracowników:
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu.
  • Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów.
  • Dyspozycyjności.
  • Uczciwości i rzetelności.

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Dbanie o pozytywny wizerunek oddziałów KONKRET sp. z o.o.
  • Wsparcie merytoryczne w sprzedaży podległych Biur Operacyjnych.
  • Aktywna współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zwiększenia sprzedaży.
  • Bieżący monitoring pracy i wykonywania zadań przez podległe Biura Operacyjne.
  • Stały kontakt z Koordynatorem Wsparcia Sprzedaży.
  • Weryfikacja optymalizacji procesowania wniosków i wykorzystania ich potencjału w ramach maksymalizacji sprzedaży.
  • Raportowanie tygodniowe pracy oddziałów.
  • Rozliczanie podległych Biur z realizacji planów i celów.

Dodatkowe oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bądź zarządzaniu zespołem - będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej - będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz Listu motywacyjnego na adres: praca@konkretsc.pl W temacie wiadomości proszę wpisać: SPECJALISTA.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami”.

Telefon :
660XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :
www.marketpozyczkowy.pl/
Wyświetleń :133
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt