eOstroleka.pl
Środa, 13 grudnia 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

Specjalista ds. budowlanych

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Ogłoszenie

ENERGA Serwis Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektu, współpracę z Kierownikiem Projektu na wszystkich etapach jego realizacji oraz przy końcowym rozliczeniu i przekazaniu do Klienta.

Zakres obowiązków:

·         przygotowanie kosztorysów oraz ofert,

·         przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją projektu,

·         przygotowanie zamówień na materiały oraz usługi,

·         terminowe wykonanie powierzonych prac,

·         przygotowanie harmonogramów prac,

·         bieżąca kontrola kosztów projektu,

·         sporządzanie raportów projektu,

·         wsparcie techniczne i organizacyjne dla Kierownika Projektu.

Oczekiwania:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe- inżynier budownictwa z uprawnieniami,

·         umiejętność czytania specyfikacji technicznych,

·         bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności programy Microsoft oraz AutoCAD),

·         pełna dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych (w tym długoterminowych),

·         komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

·         kreatywność, samodzielność i systematyczność,

·         bardzo dobra organizacja pracy,

·         dobra znajomość języka angielskiego,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,

·         narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

·         możliwość rozwoju osobistego.

Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji doświadczenia oraz umiejętności Kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz testów praktycznych.

CV należy składać do 28.12.2017 roku

w Biurze Zarządu ENERGA Serwis Sp. z o.o. do Pani Marioli Kowalskiej,

ul. Celna 13, 07-410 Ostrołęka III piętro,

bądź przesłać na adres mailowy Mariola.Kowalska@energa.pl

z dopiskiem: Specjalista ds. budowlanych.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

1.        Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce pod adresem ul. Celna 13, 07-410.

2.        Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.

3.        Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.

4.        Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

mariola.kowlaks pokaż
Wyświetleń :74
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mie¶cie :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt