kategoria: Praca » Dam

Pracownik sezonowy w Holandii - bez znajomości angielskiego

OTTO Work Force Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy oferuje pracę za granicą.

Kraj: Holandia, Venlo

Informacje o wakacie:

umowa o pracę tymczasową

atrakcyjna stawka godzinowa

zakwaterowanie wraz z dojazdem do miejsca pracy

opieka polskiego personelu

Wymagania:

wysoka motywacja do pracy, dobra kondycja fizyczna

Obowiązki:

Podcinanie łodyg, liści (warzywa), pakowanie w skrzynki, pakowanie ziół spożywczych, szczepienie roślin

Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na email bialystok@ottopraca.eu

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Sp. z o.o. z siedzibą ul.Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2509

Telefon :
857XXXXXX pokaż
bialystok@ pokaż
Wyświetleń :57