kategoria: Praca » Dam

Pracownik produkcji - praca stacjonarna

Duża, stabilna firma z Ostrołęki - Starglass Ltd Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Jeśli chcesz pracować stacjonarnie, bez delegacji i na stałe - skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: Ostrołęka

OFERUJEMY:
- stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
- pracę dwuzmianową, od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie),
- pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę.

ZADANIA:
- praca na linii produkcyjnej przy produkcji szyb zespolonych (możliwość przyuczenia).

WYMAGANIA:
- chęć do pracy, rzetelność i punktualność,
- zatrudnimy osoby z doświadczeniem i BEZ DOŚWIADCZENIA - liczą się chęci do pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o składanie CV na adres: biuro@starglass.pl bądź bezpośrednio w siedzibie firmy: ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka

jg@ pokaż
Wyświetleń :107