Praca na produkcji lub magazynie z bezpłatnym transportem do Ostrowi Mazowieckiej

Cena :
2 300,00 zł

Zatrudnię pracowników na produkcję lub magazyn do Największej Firmy w Ostrowi Mazowieckiej z bezpłatnym transportem do i z miejsca pracy.

Stanowisko: Pracownik Produkcji lub Pracownik Magazynowy (uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym)

WYMAGANIA:

-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

-sumienne wykonywanie obowiązków,

-chęć podjęcia stałej współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Realizacja zadań produkcyjnych,

-dbanie o miejsce pracy,

-naprawa, montaż, czyszczenie oraz pakowanie elementów,

-sprawdzanie jakości produktów.

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

-pracę w systemie zmianowym,

-stabilne zatrudnienie ze stałym grafikiem pracy,

-wypłatę wynagrodzenia zawsze w terminie,

- wynagrodzenie 2300- 2700zł/brutto

-pracę w renomowanej firmie,

-bezpłatny transport z i do pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy katarzyna.gudanowska@manpower.pl lub kontakt telefoniczny 602 296 503.

Telefon :
602-XXX-XXX pokaż
katarzyna.gudan pokaż
Wyświetleń :90