kategoria: Praca » Dam

Praca Kierownik Projektu - Niemcy, Belgia, Holandia - pilne

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze instalacji elektrycznych,  systemów teletechnicznych i automatyki, realizująca projekty w Polsce i za granicą

zaprasza do aplikacji na stanowisko:

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Holandia

Zadania:

  • Nadzór nad procesem przygotowania i realizacji inwestycji w branży inteligent building system
  • Nadzór nad budżetem  inwestycji
  • Zarządzanie zespołem realizacji budowy
  • Kontakt z wykonawcami,  przygotowanie przetargów, udział w negocjacjach z oferentami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od zrealizowanych celów
  • Pracę wśród najlepszych specjalistów w branży przy realizacji ambitnych projektów
  • Odpowiedzialne  i samodzielne stanowisko pracy
  • Przyjazne i twórcze środowisko pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia budowlane mile widziane

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl

Więcej informacji – napisz SMS o treści KIEROWNIK PROJEKTU lub zadzwoń:  518-215-122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471

Telefon :
518XXXXXX pokaż
ogloszenia@ pokaż
Wyświetleń :24