Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Usługi » Inne

Pożyczka z promocyjnym oprocentowaniem + bon na zakupy

Pożyczka z promocyjnym oprocentowaniem + bon na zakupy

Najnowszy hit na internetowym rynku pożyczek gotówkowych na raty: Pożyczka Zimowa z promocyjnym oprocentowaniem + bon na zakupy do biedronki o wartości 100 zł. Pożyczka zimowa dostępna jest w ofercie specjalnej w Get-Money.pl. Czas prowadzonej akcji specjalnie ograniczony jest czasowo.

Każdy kto skorzysta z oferty "Pożyczka Zimowa" zyska potrójnie! Otrzyma pożyczkę z promocyjnym oprocentowaniem, bon o wartości 100 zł na zakupy do biedronki oraz pieniądze, które można przeznaczyć na dowolne wydatki, np. na nowe meble, pralkę, lodówkę, duży telewizor lub na remont mieszkania na wiosnę.

Pożyczka Zimowa online do 15 000 złotych z promocyjnym oprocentowaniem, spłatą nawet przez 3 lata oraz bonem na zakupy do Biedronki o wartości 100 zł.

Pożyczka Zimowa przez Internet z obniżonym oprcentowaniem

  • Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online
  • Błyskawiczny przelew na konto po akceptacji wniosku
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi tylko 23,39%

Każdy Klient - uczestnik akcji, który wypełni wniosek "Pożyczka Zimowa" na stronie www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut może załapać się na promocyjne oprocentowanie pożyczki oferowane przez pożyczkodawcę oraz zdobyć bon na zakupy do Biedronki o wartości 100 zł.

Kliknij w link powyżej i sprawdź najnowszą ofertę specjalną "Pożyczka Zimowa". Wejdź teraz i wypełnij formularz "Pożyczka Zimowa" (wniosek nr 1). Otrzymasz do 15 000 zł pożyczki z promocyjnym oprocentowaniem oraz bon na zakupy do Biedronki o wartości 100 zł.

Dane kontaktowe :
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.get-money.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :20:39, 31-01-2018
Data wygaśnięcia :07:07, 04-04-2018
Wyświetleń :337