kategoria: Praca » Dam

Parkan System zatrudni - STOLARZA

Firma Parkan System zatrudni - STOLARZA
Wymagania:
- chęci do pracy,
- zarejestrowany w urzędzie pracy, jako osoba bezrobotna
- wiek do 30 lat.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy.
Zakres obowiązków:
- obróbka elementów drewnianych,
- lakierowanie, impregnowanie, bejcowanie lub malowanie powierzchni drewnianych,
- szlifowanie listew drewnianych,
- wycinanie elementów drewnianych,
- pakowanie i przygotowywanie przesyłek dla firmy spedycyjnej.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: sztachety.pawel@wp.pl.
Informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych jest PARKAN SYSTEM Paweł Siperek, ul. Tulipanowa 6, Białobiel, 07-402 Lelis. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rekrutacji, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

sztachety.pawel pokaż
Wyświetleń :51