eOstroleka.pl
Niedziela, 22 października 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

Opiekun Sklepu

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

 Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta – jednej z największych globalnych firm branży FMCG dostarczającej konsumentom w 180 krajach produkty marek rozpoznawalnych na całym świecie – poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

OPIEKUN SKLEPU

Główne obowiązki na stanowisku:

·         Budowanie jak najlepszej widoczności produktów w podległych sklepach oraz wpływ na ich sprzedaż,

·         Budowanie długofalowych relacji z klientami,

·         Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,

·         Uczestnictwo we wszelkich spotkaniach służbowych oraz treningach zleconych przez przełożonego,

·         Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie, zgodnie z tygodniowym planem,

·         Regularne, rzetelne i pełne raportowanie wyników oraz zadań.

WYMAGANIA:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Zaangażowanie, dokładność,

·         Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,

·         Mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy:

·         - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy : telefon z aplikacją do raportowania, samochód służbowy,

·         - Jasny zakres obowiązków, przejrzystość działania i wymagań,

·         - Wynagrodzenie podstawowe + premia,

·         - Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, sprzedaży i negocjacji, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów,

·         - Możliwość rozwoju i awansu.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: radoslaw.krysiewicz@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku  o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

radoslaw.krysie pokaż
Wyświetleń :51
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt