eOstroleka.pl
Niedziela, 22 października 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

Mechanik maszyn rolniczych

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Firma ALDO poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Myszyniec

Zadania:

  • zapewnienie bieżącej obsługi serwisowej ciągników rolniczych
  • nadzór nad powierzonymi narzędziami pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności, dyspozycyjności,
  • zaangażowania w pracę i dokładności
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B (C mile widziane),
  • umiejętności organizacji czasu pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pakiet szkoleń podnoszących umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

na adres: biuro@aldo.agro.pl   lub myszyniec@aldo.agro.pl

lub kontakt telefoniczny pod nr. tel. +48 29 77 21 980

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Telefon :
+48 XX XX XX pokaż
biuro@ pokaż
WWW :
www.aldo.agro.pl
Wyświetleń :99
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt