kategoria: Praca » Dam

Listonosz (oferta dla osób z niepełnosprawnością)

Szukasz pracy? Cenisz rzetelność? Zostań listonoszem!

Partner czołowego ogólnopolskiego operatora pocztowego, innowacyjna agencja pocztowa, poszukuje osób dynamicznych i uczciwych na stanowisko:

Listonosz/Drukonosz/Kurier rowerowy

Miejsce pracy: Ostrołęka

Stanowisko dla osób zamieszkałych na terenie m. Ostrołęka

Obowiązki:

* sortowanie przesyłek,
* planowanie pracy własnej w terenie,
* terminowe doręczanie przesyłek,
* rozliczanie się z pracy własnej w terenie.

Od kandydatów oczekujemy:

* dużej samodzielności,
* znajomości topografii Ostrołęki,
* odpowiedzialności i zaangażowania,
* szybkości działania,
* wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
* mile widziane doświadczenie (nie jest to warunek konieczny, w przypadku braku doświadczenia - nauczymy)
* bardzo dobrego stanu zdrowia + solidny rower

Oferujemy:

* UMOWA O PRACĘ dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (stopień umiarkowany bądź znaczny)
* wynagrodzenie "od sztuki" doręczonej przesyłki, zależne od kategorii listu bądź druku bezadresowego, nie mniejsze niż minimalna krajowa + premia wynikająca z jakościowej nadwyżki,
* pomoc w wykonywanych obowiązkach (w tym instruktaże),
* elastyczny czas pracy,
* możliwość rozszerzenia zakresu stanowiska o doręczanie druków bezadresowych (czyt. ulotek/gazetek).

Jest to praca zadaniowa, o zmiennej ilości godzin pracy. Praca jest monitorowana; z w pełni cyfrowym przebiegiem realizacji doręczeń.

Wymagana pełnoletniość, niekaralność, rzetelność oraz UCZCIWOŚĆ.

Telefon :
515XXXXXX pokaż
ostroleka@ pokaż
Wyświetleń :129