eOstroleka.pl
Wtorek, 17 stycznia 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

LEKTORA ANGIELSKIEGO/ROSYJKIEGO/NIEMIECKIEGO! - ZATRUDNIMY!

kategoria: Praca » Dam
podziel się na FB | drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

EUROPA SNJO w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :

Lektor Języka Obcego z języka: angielsiego, niemieckiego, rosyjskiego.

Wymagania :

-wykształcenie wyższe kierunkowe: min. lic. danej filologii
-dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
-doświadczenie w nauczaniu indywidualnym lub grupowym
kwalifikacje do nauczania języka obcego
-gotowość dojazdu do Klienta na terenie wybranego miasta
-optymistyczne patrzenie na świat i zarażanie innych optymizmem
-ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów
-wysoka kultura osobista
doskonała znajomość danego języka

Miejsce pracy: Ostrołęka i okolice

Obowiązki :

-prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla każdej grupy wiekowej klienta
( dzieci, młodzież , dorosłośli ) z danego języka
-opracowywanie konspektów zajęć
-prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem kursu

Oferujemy :

-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
-jasno określoną ścieżkę rozowju zawodowego
-wspracie merytoryczne Centrali Firmy
-szkolenia wstępne oraz okresowe
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
-atrakcyjny system motywacyjny
-dodatkowe bonusy za ponadprzeciętne wyniki w pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV na adres zespol@europe.com

Dołącz do nas już dziś !!!

Więcej na www.studium-europa.pl

Prosimy o dopisanie klazuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku

Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

LEKTORA ANGIELSKIEGO/ROSYJKIEGO/NIEMIECKIEGO! - ZATRUDNIMY! LEKTORA ANGIELSKIEGO/ROSYJKIEGO/NIEMIECKIEGO! - ZATRUDNIMY! LEKTORA ANGIELSKIEGO/ROSYJKIEGO/NIEMIECKIEGO! - ZATRUDNIMY! LEKTORA ANGIELSKIEGO/ROSYJKIEGO/NIEMIECKIEGO! - ZATRUDNIMY!
Telefon :
600743507
studium@europe.com
WWW :
studium-europa.pl
Lokalizacja :
Wyświetleń :59
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt