kategoria: Praca » Dam

Konsultant Salon Premium NC+.

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie NC+ który mieści się w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce!

Naszym pracownikom zapewniamy:
-Rzetelne szkolenie przygotowujące do pracy, za które zapłacimy oraz wsparcie doświadczonych trenerów dlatego NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
-Umowę o pracę ( po 3 miesięcznym okresie próbnym)
-Wynagrodzenie stałe od pierwszej umowy
-W zasięgu ręki atrakcyjny system premiowy
-Konkursy, imprezy integracyjne i masę eventów, na które zaprosimy Ciebie i Twoich bliskich
- KARTA MULTISPORT
- Zestaw NC+ umożliwiający odbiór wszystkich pakietów NC+

To nie koniec.... Więcej opowiemy podczas rozmowy w naszym biurze :)

Twoje zadania:
-realizacja planów sprzedaży
-sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+
-obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+
-stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencji
-bieżące monitorowanie stanów magazynowych
-uczestnictwo w projektach nc+

Jeśli:
-dopiero zaczynasz lub chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze klienta oraz sprzedaży
-chętnie pomagasz innym rozwiązywać problemy
-do działania motywują Cię pieniądze i co miesiąc na swoim koncie chcesz widzieć rosnące wynagrodzenie
-płynnie władasz językiem polskim i posiadasz dobrą dykcję

Może właśnie czekamy na Ciebie!
Cv ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email: ncplusostroleka@gmail.com . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja:
Telefon :
519XXXXXX pokaż
ncplusostroleka pokaż
Wyświetleń :158