eOstroleka.pl
Wtorek, 21 listopada 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

Kierownik Robót Wykończeniowych - Warszawa

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Renomowana firma budowlana istniejąca na rynku  od 30 lat, świadcząca usługi jako Generalny Wykonawca zatrudni

Kierownika Robót Wykończeniowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

·      kompleksowe prowadzenie robót w obiektach komercyjnych w pełnym zakresie

·      kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót

·      koordynowanie pracy podległych brygad

Wymagania:

·      minimum  5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót

·      wykształcenie budowlane techniczne

·      uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

·      bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD

·      dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       długofalową współpracę

·       atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa +premia za każdy wykonany projekt

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122

e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl