kategoria: Praca » Dam

KASJER-SPRZEDAWCA MILA

MILA jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży FMCG. Firma posiada obecnie sieć 188 sklepów na terenie całego kraju i zatrudnia blisko 5500 osób.

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kasjer – Sprzedawca (stoisko mięsne)

Miejsce pracy: supermarket MILA, Ostrołęka ul. Hallera 27

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej
• dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy
w zespole
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Podstawowe obowiązki:
• obsługa klientów na poszczególnych stoiskach w markecie zgodnie z przyjętymi standardami w firmie
• obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie śr. płatniczych
• wykładanie i ekspozycja towaru
• dbałość o estetykę sklepu

Zatrudnionej osobie oferujemy:
• niezbędne narzędzia pracy
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
• samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
• praca w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Telefon :
571XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
Wyświetleń :154