eOstroleka.pl
Sobota, 25 marca 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

INŻYNIER BUDOWY

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Aktualnie dla naszego klienta z wieloletnim stażem w branży budowlanej, działającego w obszarze budownictwa  przemysłowego, inżynieryjnego oraz użyteczności publicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zadania:

-  nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót

-  stała współpraca z Kierownikiem Budowy

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie Inżyniera Budowy

- wykształcenie wyższe budowlane

- uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie

- dyspozycyjność - możliwe delegacje

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę i możliwość wieloletniej współpracy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

joanna.grabowska@top-manager.pl

lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122