kategoria: Praca » Dam

Hydraulik

Hydraulik

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowiska

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

-  montaż instalacji hydraulicznych na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:

- doświadczenie ww. pracach

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- solidne wynagrodzenie

- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- narzędzia pracy oraz odzież ochronną

- trzynastą wypłatę

- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 796 509 409 o treści "HYDRAULIK" - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Telefon :
796 XXX XXX pokaż
Wyświetleń :63